Untitled Document

کلا متفرقه

دانلود سمیناری با موضوع بتن های پیش آکنده

اگر بعد از ریختن مصالح سنگی درشت دانه در قالب، ملات ماسه سیمان را به آن تزریق کنیم تا بتن حاصل شود، بتن به وجو آممده را بتن پیش آکنده یا بتن PA می گویییم . با مراجعه به ادامه مطلب می توانید سمیناری در ۲۷ صفحه که توسط مهندس سید امیر سید آقایی در زمینه همین بتن های پیش ... ادامه مطلب »

دانلود چند مدل از فرم های خام قراردادهای پیمانکاری ساختمانی

images

در ادامه مطلب می توانید مدل هایی از فرم خالی قرار دادهای پیمانکاری ساختمانی را که دارای ۵۵ فرم می باشد را دانلود کنید . شایان ذکر است همه این ۵۵ فرم به صورت word در اختیار شما قرار داده شده است که شما عزیزان می توانید آن ها را دست خوش تغییراتی قرار دهید . منبع : ۳۰vil.net ادامه مطلب »

دانلود فایل word سد های لاستیکی

index13

متخصصين به دنبال آن هستند تا با يافتن راه حلهاي جديد براي كنترل آب در عين استفاده از حداكثر پتانسيل آبهاي موجود از تأثير منفي آن بر مرفولوژي رودخانه و كشتيراني بكاهند و به همين خاطر است كه دنيا همواره شاهد پيدايش ايده هاي نو در اين زمينه بوده است. يكي از افرادي كه در اين راستا فعاليت نموده است ... ادامه مطلب »

دانلود کتاب۲۵ صفحه ای آشنایی با ترکمتر و انواع آچار

oedq3cxml3

ترکمتر یا آچار مدرج برای سفت کردن پیچ ها و کنترل آن تا حد پیش تنیدگی در اتصالات پیچ و مهره ای اسکلت های فولادی کاربرد دارد. این کتاب ۲۵ صفحه دارد و علاوه بر معرفی ترکمتر، سایر آچارها را نیز با نمایش عکس آنها و کاربردشان معرفی می کند.برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید ۷civil.com ادامه مطلب »