Untitled Document

آموزش نرم افزار

نرم افزار ETABS 2015 و آموزش طراحی سازه بتنی با کمک این نرم افزار

2

از نرم افزار ETABS 2015 به منظور انواع مدل سازی و محاسبات سازه ای اعم از فولادی و بتنی استفاده می شود . با مراجعه به ادامه مطلب می توانید آموزش طراحی سازه بتنی با کمک این نرم افزار را دانلود کنید . منبع : Omraniha.com ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار یونیفاید و آشتو ، نرم افزاری برای نام گذاری خاک + راهنمای کار با نرم افزار ( مهندس امین باقری)

41

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید نرم افزار یونیفاید و اشتو را دانلود کنید . از این نرم افزار بخ منظور نام گذاری خاک استفاده می شود . شما همچنین می توانید راهنمای استفاده از این نرم افزار را نیز داشته باشد . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار حقوق و دستمزد کارگاه + راهنمای استفاده از نرم افزار (مهندس باقری)

37

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید نرم افزار حقوق و دستمزد کارگاه به همراه راهنمای کار با نرم افزار را دانلود کنید . این نرم افزار را مهندس باقری تهیه و تنظیم کرده اند . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود فایل آموزشی و نرم افزار تغییر (تبدیل) نقشه های اتوکد به گوگل ارث

706

آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند بعد از اتمام کار نقشه خود در اتوکد آن را در محیط گوگل ارث نیز مشاهده کنند می توانند به ادامه مطلب رفته و این فایل آموزشی به همراه نرم افزار بسیار مفید را دانلود کنند . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تبدیل مختصات UTM به جغرافیایی + آموزش کار با نرم افزار

705

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید نرم افزاری را دانلود کنید که با آن می توان مختصات UTM را به جغرافیایی تبدیل کیند . همچنین به همراه این نرم افزار فایلی آموزشی کار با این نرم افزار را نیز می توانید دانلود کنید . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود راهنمای فارسی کار با نرم افزار ETABS MATE

BoxCD

مهندساني كه در زمينه طراحي سازه هاي بتني فعاليت مينماين د همواره در طراحي جزئيات آرماتوربندي سازه هاي بتني و ترسيم نقشه هاي اجرايي آن با مشكلاتي مواجه هستند چرا كه انجام اين امر فرآيندي است بسيار زمانگير و خسته كننده كه بعلت كثرت مدلها، خروجيها و حالتهاي ممكنه ، هموار ه احتمال بروز خطاهاي انساني نيز وجود دارد. از ... ادامه مطلب »

دانلود آموزش کار با نرم افزار میکرو استیشن (MicroStation)

458

نرم‌افزار میکرواستیشن ( MicroStation) یک نرم‌افزار طراحی به کمک رایانه است که توسط شرکت Bentley Systems ایجاد شده و یکی از قوی ترین نرم‌افزارهای طراحی دوبعدی و سه بعدی در تمام رشته‌های فنی و مهندسی است. نرم‌افزار میکرواستیشن عمدتاً برای طراحی و نقشه کشی رشته‌های مختلف مانند عمران، نقشه برداری، معماری، شهرسازی، جغرافیا و جی‌آی‌اس تهیه شده است. این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

دانلود آموزش کار با نرم افزار Land Desktop به صورت پاورپوینت

index21

اتودسک لند دسکتاپنرم‌افزار طراحی به کمک رایانه هست که برای استفادهٔ مهندسان عمران و نقشه بردار کاربرد دارد و برای مدل‌سازی سه‌بعدی و ترسیم مسیر راه کاربرد دارد. شما دوستان می توانید با مراجعه به ادامه مطلب این فایل آموزشی را دانلود کنید . منبع : ۳۰vil.net ادامه مطلب »

نحوه رفع اشکال از هم ریختگی کلمات فارسی در نرم افزار اتوکد هنگام تایپ

index

در اکثر مواقع نقشھ ھا و فایل ھای اتوکدی دارای کلمات و توضیحات فارسی میباشند کھ یکی از مشکلاتی کھ شاید شما ھم دچار آن شده باشید ، بھم ریختگی و یا در واقع چپھ شدن کلمات و حروف فارسی موقع پرینت گرفتن (و یا تبدیل بھ عکس یاPDF کردن) فایل ھای اتوکدی است. تا زمانی کھ در اتوکد با ... ادامه مطلب »