Untitled Document

پروژه فولاد

دانلود پروژه ایی از سازه فولادی ۱۲ طبقه با متد LFRD (مهندس سعید مرتضوی)

100

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه سازه ایی فولادی ۱۲ طبقه ایی به صورت LFRD که توسط مهندس مرتضوی تهیه و تنظیم شده است را می توانید دانلود کنید . پیرو توضیحات این پروژه می توان گفت که : بارگذاری این پروژه با  مبحث ششم ویرایش ۹۲و اینن نامه ۲۸۰۰ با ویرایش ۴ و مبحث دهم ویرایش ۹۲ ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه بتن (۲۹۲ صفحه) مهندس حمید کاظم در دانشگاه امیر کبیر

411

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه بسیار مهم بتن مهندس حمید کاظم در دانشگاه امیر کبیر را دانلود کنید . همان طور که قبلا اشاره شد پروژه بتن ایشان نیز از۲۹۲  صفحه تشکیل شده است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه ایی از سازه های فولادی به صورت تصویری

index20

در ادامه مطلب می توانید پروژه ایی از سازه های فولادی را دانلود کنید. این پروژه محاسبه سازه ۷ طبقه ایی را است.این پروژه همچنین دارای فایل نقشه ها و آنالیز و طراحی کامپیوتری آن با نرم افزار  Etabs , Safe و دفترچه محاسبات می باشد. منبع : ۳۰vil.net ادامه مطلب »

دانلود پروژه فولاد آقای مهندس محمد تقی نظری

865186_ZyAlTLsK

دوستان عزیز در خدمت شما هستیم با یک پروژه کامل فولاد که زحمت تهیه آن را جناب مهندس محمد تقی نظری کشیده اند این پروژه میتواند راهنمای بسیار مناسبی برای دانشجویانی باشد که قصد انجام پروژه فولاد خود را دارند برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. این پروژه همچنین فایل های Auto cad، Etabs  و Safe را هم در خود دارد ... ادامه مطلب »

پروژه ساختمان فولادی ۵ سقف همراه با نقشه های معماری، سازه، دفترچه محاسبات و فایل etabs

3952

پروژه ساختمان فولادی ۵ سقف همراه با نقشه های معماری، سازه، دفترچه محاسبات و فایل etabs مشخصات ساختمان ۱: سیستم سازه ای در دو جهت قاب ساده همراه با مهاربند هم محور ۲: سقف تیرچه کرمیت همراه بلوک یونولیتی ۳: دیوار های خارجی از آجر سفال ۲۰ سانتی و داخلی ۱۰ سانتی ۴:تنش مجاز خاک زیر پی ۱٫۷۵ کیلوگرم بر سانتی ... ادامه مطلب »

پروژه ساختمان ۵ طبقه سازه های فولادی دانشجویان دانشگاه تهران

EtabsDeformedMovement

دانشگاه تهران دانشکده فنی پروژه سازه های فولادی اطلاعات کلی ساختمان -۱-۱ تعداد طبقات : ساختمان مورد نظر پنج طبقه م ی باشد که مشخصات طبقات و کاربری آنها به صورت زیر می باشد. -۲-۱ مشخصات عمومی و کاربری ساختمان : – زیر زمین یک طبقه زیر زمین که شامل ۷ انباری و یک موتور خانه م ی باشد که ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه کامل فولاد ساختمان ۵ طبقه

Folad Project

سیویل فا : دانلود پروژه فولاد کامل یک ساختمان ۵ طبقه به همراه فایل Etabs و Safe نقشه های معماری و اجرایی (Autocad) این پروژه موجود است. مشخصات پروژه به شرح زیر است: سیستم مقاوم باربر جانبی در جهت X قاب خمشی سیستم مقاوم باربر جانبی در جهت Y قاب ساده + مهاربند همگرا سقف تیرچه بلوک کاربری مسکونی محل ... ادامه مطلب »