Untitled Document

پروژه راهسازی

پاورپوینت ( تحقیق ) در مورد آسفالت سبز

100942155123

تعریف آسفالت: آسفالت ماده‌ای سیاه رنگ ، چسبناک که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر ساخته می‌شود . در سال ۱۸۷۰ یک شیمیدان بلژیکی با نام دسمت اولین سنگفرش آسفالت واقعی را، که مخلوطی از ماسه بود، در برابر تالار شهر در نیویورک ایجاد نمود. طراحی دسمدت در بزرگراهی در فرانسه در سال ۱۸۵۲ مورد الگوبرداری قرار گرفت ... ادامه مطلب »

دانلود فایل PDF آموزشی پروژه راه سازی سامان نارونی

207

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید فایلی آموزشی از پروژه راه سازی سامان نارونی به صورت PDF را دانلود کنید . این فایل آموزشی ۲۸۰ ضفحه ای می باشد که به آموزش قدم به قدم راه سازی پرداخته است . منبع : icivil.ir ادامه مطلب »

دانلود جزوه آموزشی پروژه راه سازی سامان نارونی به کمک نرم افزار

206

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید جزوه ایی آموزشی از پروژه راه سازی مهندس سامان نارونی را به صورت نرم افزار دانلود کنید . این پروژه آموزشی به  صورت  نرم افزار  می باشد که برای شما عزیزان قرار داده ایم . آموزش بر مبنای نرم افزار roadware میباشد که فایل نصبی آن را نیز برای شما قرار داده ایم ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه ایی کامل از ماشین آلات را هسازی (مهندس عبدی)

105

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه ایی بسیاز کامل در رابطه با ماشین آلات را هسازی از مهندس عبدی را دانلود کنید . این پروژه دراری ۳۲ صفحه می باشد که برای شما در ادامه مطلب قرار داده ایم . به امید ان که فایل مورد نظر مناسب شما عزیزان باشد . منبع : icivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه ۶۰ صفحه ایی از ماشین های روسازی راه (مهندس سید محمد صادق موسوی استرآبادی)

BayaPave-soil-final-w-38

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه ایی از ماشین آلالت رو سازی راه که توسط مهندس سید محمد صادق موسوی استرآبادی تهیه شده است را دانلود کنید . همان طور که بیان شد این پروژه را می توانید در ۶۰ صفحه دانلود کنید . منبع : icivil.ir ادامه مطلب »

دانلود یک نمونه پروژه راه

index23

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید یک نمونه پروژه راه با مشخصات زیر را دانلود کنید. • پروژه مربوط به طرح هندسی یک راه اصلی در منطقه کوهستانی است که شامل یک قطعه راه اصلی به طول ۷۲۳ متر می باشد. • پروژه از یک قوس افقی و یک قوس قائم تشکیل شده است. • قوس افقی از نوع ... ادامه مطلب »

دانلود رایگان پروژه روش های نوین حفاری تونل و مترو

tunnel@metro

در این فایل که در حدود ۶۰ اسلاید میباشد ، به موضوع روش های نوین حفاری تونل و مترو به همراه تصاویر و توضیحات ، پرداخته شده است . روش های مورد بحث در این پروژه : ۱- روش سنتی و انفجاری ۲- روش اتریشی جدید(NATM) ۳-روش ماشین TBM ۴- روش Cut and Cover انواع الگوهای طراحی سوراخ های انفجار ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه راه سازی با نرم افزار Autocad Civil Land Desktop

94035326959168078494

سویل فا:دانلود رایگان پروژه راه سازی با نرم افزار Autocad Civil Land Desktop پروژه راه سازی با نرم افزار AutoCAD Civil 3D Land Desktop Companion 2009 توسط محمد خالدی در ۱۲۷ صفحه تهیه شده است . پروژه راه سازی با در نظر گرفتن فرضیات اولیه توسط نرم افزار Autocad Civil Land Desktop طراحی می شود . این پروژه با داشتن ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه كامل راهسازی همراه با آموزش تصویری اتوكد لند

94035326959168078494

سیویل فا: نمونه پروژه كامل راهسازي آموزش گام به گام انجام پروژه با نرم افزار اتوكد لند به صورت كاملا تصويري ذكر بندهاي موردنياز آيين نامه ي راه براي انجام پروژه دانلود پروژه راهسازي با حجم ۱۰ مگابایت  ادامه مطلب »