Untitled Document

پروژه بارگذاری

دانلود دفترچه محاسباتی در رابطه با مخزن آب در ۲۲ صفحه

707

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید دفترچه محاسباتی ۲۲ صفحه ایی از مخزن آب را دانلود کنید . در این دفترچه شیوه های بارگذاری، تحلیل و طراحی یک مخزن آب بتنی با حجم ۲۵۰۰ مترمکعب مشخص شده است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه ای از بارگذاری در مهندسی عمران

bargozary

در ادامه مطلب می توانید پروژه ایی از بارگذاری را دانلود کنید. همانطور که می دانید بارگذاری یکی از کلیدی ترین دروس در رشته مهندسی عمران می باشد. بارگذاری به معنی نیرو های وارد بر سازه است که این نیروها می توانند ناشی از بارهای زنده (نیروی وسایل و افراد که به صورت متغییر بر ساختمان وارد می شوند) ، ... ادامه مطلب »

دانلود بسته آموزشی بارگذاری مهندس صنعتی نیا(قسمت اول)

images101

در ادامه مطلب بسته ایی آموزشی بارگذاری جناب مهندس صنعتی نیا را قرار داده اییم که پیشنهاد میکنیم دانشجویانی که در زمینه بارگذاری و پروژه های فولاد و بتن کار می کنند حتما این بسته را دانلود کنید. شایان ذکر است که این بسته در دو قسمت برای شما ارائه مشود که در این پست قسمت اول را می توانید ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه دستنویس بارگذاری بر اساس مبحث ۶ ویرایش ۹۲

Loading

ب پروژه بارگذاری انجام شده توسط آقای مهندس سعید حیدری دانشجوی دانشگاه آزاد اقلید ، زیر نظر استاد داوود قائدیان .این پروژه بصورت دستنویس است و بر اساس مبحث ۶ ویرایش ۱۳۹۲ و همچنین پیش نویس آیین نامه ۲۸۰۰ ویرایش چهارم میباشد ادامه مطلب »