Untitled Document

پروژه بتن

دانلود پروژه ای از مهندس امیر خانچی در رابطه با سازه بتن آرمه ۵ و ۷ طبقه ایی + فایل اتوکد

47

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه ایی از سازه بتن آرمه ۵ و ۷ طبقه ایی به همراه فایل اتوکد آن را نیز دانلود کنید . پروژه با مشخصات زیر در اختیار شما عزیزان قرار دارد : کاربری اداری – تجاری دارای درز انقطاع برای جداسازی دو ساختمان از یکدیگر دال بتن مسلح دو طرفه برای کف طبقات ... ادامه مطلب »

دانلود دفترچه محاسباتی در رابطه با مخزن آب در ۲۲ صفحه

707

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید دفترچه محاسباتی ۲۲ صفحه ایی از مخزن آب را دانلود کنید . در این دفترچه شیوه های بارگذاری، تحلیل و طراحی یک مخزن آب بتنی با حجم ۲۵۰۰ مترمکعب مشخص شده است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه بتن (۲۹۲ صفحه) مهندس حمید کاظم در دانشگاه امیر کبیر

411

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه بسیار مهم بتن مهندس حمید کاظم در دانشگاه امیر کبیر را دانلود کنید . همان طور که قبلا اشاره شد پروژه بتن ایشان نیز از۲۹۲  صفحه تشکیل شده است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه بتن آقای مهندس محمد تقی نظری

index800

قبلا يك پروژه فولاد تقديم حضور شما عزيزان شده بود كه جناب مهندس محمد تقي نظري تهیه کرده بودند و بسيار كامل بود. در این پست پروژه بتني كه ایشان نیز آن را تهیه کرده اندقرار داده ام. اين پروژه هم بسيار كامل است و توصیه می کنم حتما آن را دانلود کنید. ین پروژه نیز شامل فایل های Auto cad، Etabs ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه کامل بتنی ۴ طبقه ایی

vk82thvcl3wv0gq09smu

در ادامه مطلب پروژه ایی به صورت کامل و اتمام شده بتنی ۴ طبقه از جناب اقای مهندس افشین زرینچه قرار داده ایم.این پروژه  دارای امکاناتی چون : تحلیل های ETABS & SAFE همچنین نقشه های اتوکد به همراه دفترچه محاسبات می باشد برای دانلود می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید. منبع : ۳۰vil.net ادامه مطلب »

دانلود گزارش کارهای درس آزمایشگاه تکنولوژی بتن

az-beton

تکنولوژی بتن از دروس بسیار مهم عمران هست که دانشجو در اون یاد می گیره که چطوری و با چه طرح اختلاطی با توجه به نرمی ماسه اندازه و شکل شن نوع سیمان بتن رو درست کنه- سنگدانه ها و سیمان رو چگونه انبار کنه – چه افزودنی هایی به آن اضافه کنه و با انواع آزمایشهایی که بر روی ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه ساختمان ۷ طبقه بتنی با دیوار برشی همراه با نقشه و تحليل نرم افزاری

poroje-betoni

پروژه بتن : ساختمان ۷ طبقه با دیوار برشی طراح : مهندس میلاد شعبانیان این پروژه کنترل شده است. شامل فایل نقشه سازه و محاسبات ETABS و SAFE فاقد نقشه معماری و دفترچه محاسبات سیستم سازه ای در هر دو جهت قاب خمشی و دیوارهای برشی با سطح شکلپذیری متوسط است. پی از نوع نواری و سقف هم از نوع ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه ساختمان ۵ طبقه بتنی به همراه نقشه اتوکد معماری؛ سازه و طراحی

poroje-betoni

دانلود رایگان پروژه بتن به همراه نقشه اتوکد معماری؛ سازه و طراحی(Auto cad، Etabs و Safe) استاد راهنما دکتر فلاحیان ساختمان با کاربری مسکونی در شهر تهران در زمینی به مساحت ۲۵۲ متر مربع ، ساختمان پنج طبقه با ارتفاع کف تا کف ۳٫۳۰ متر بر روی زیر زمینی با ارتفاع ۲٫۷۰ می باشد ، مساحت پارکینگ ۱۶۲ متر میباشد ... ادامه مطلب »