Untitled Document

پروژه و کار آموزی

پاورپوینت ( تحقیق ) در مورد آسفالت سبز

100942155123

تعریف آسفالت: آسفالت ماده‌ای سیاه رنگ ، چسبناک که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر ساخته می‌شود . در سال ۱۸۷۰ یک شیمیدان بلژیکی با نام دسمت اولین سنگفرش آسفالت واقعی را، که مخلوطی از ماسه بود، در برابر تالار شهر در نیویورک ایجاد نمود. طراحی دسمدت در بزرگراهی در فرانسه در سال ۱۸۵۲ مورد الگوبرداری قرار گرفت ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه ایی مربوط به درس پایداری سازه ها در ۲۷ صفحه ، ضریب طول موثر ستون

70

با مراجعه به ادامه مطلب می توان پروژه ایی مربوط به درس پایداری سازه ها را دانلود کنید . این پروژه که در رابطه با ضریب طول موثر ستون می باشد دارای ۲۷ صفحه می باشد . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه ۲۱ صفحه ایی از مقاوم سازی برج جنوبی هتل استقلال تهران به روش FRP

62

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پاورپوینتی از مقاوم سازی برج جنوبی هتل استقلال تهران را دانلود کنید . پروژه مقاوم سازی سازی این هتل به روش FRP می باشد که در ادامه مطلب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پروژه ۱۰۱ صفحه ایی از مهندس کیخا در رابطه با طراحی آسانسور به صورت فایل PDF

60

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه ایی در ۱۰۱ صفحه از طراحی آسانسور را دانلود کنید . این پروژه که به صورت PDF در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است توسط مهندس کیخا تهیه شده است . سر فصل های این پروژه کامل به شرح زیر است: معرفی آسانسور کابین سیم بگسل طراحی پولی طراحی فنر میان کابل ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه ایی از آقای جواد محمدی ویسرودی در ۳۶ صفحه در رابطه با سقف تیرچه بلوک، کرمیت و کاذب و انواع آن

55

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه ایی از سقف تیرچه بلوک ، کرومیت ، کاذب و انواع آن ها را در ۳۶ صفحه دانلود کنید . این پروژه توسط آقای جواد محمدی ویسرودی تهیه شده است که دارای سرفصل های زیر می باشد : آشنایی با سقف ها و عملکرد آنها مهمترین ویژگی یک سقف انواع سقف های ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه ای از مهندس امیر خانچی در رابطه با سازه بتن آرمه ۵ و ۷ طبقه ایی + فایل اتوکد

47

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه ایی از سازه بتن آرمه ۵ و ۷ طبقه ایی به همراه فایل اتوکد آن را نیز دانلود کنید . پروژه با مشخصات زیر در اختیار شما عزیزان قرار دارد : کاربری اداری – تجاری دارای درز انقطاع برای جداسازی دو ساختمان از یکدیگر دال بتن مسلح دو طرفه برای کف طبقات ... ادامه مطلب »

دانلود پروژه متره و برآورد از ساختمانی بتنی با مساحت ۱۶۵ متر مربع (آقای مهندس باقری)

36

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید پروژه  متره و برآورد ساختمان بتنی در مساحت ۱۶۵ متر مریع را دانلود کنید . این پروژه توسط مهندس باقری تهیه شده است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »