Untitled Document

نمونه سوالات ارشد

دانلود پاسخ تشریحی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱

index27

با سلام مجدد در پست قبلی سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱ را قرار داده بودیم ، اما در این پست پاسخ تشریحی این آزمون را برای شما گذاشته اییم که شما دوستان گرامی می توانید در ادامه مطلب این پاسخ های تشریحی را دانلود کنید. منبع : ۳۰vil.net ادامه مطلب »

پاسخنامه آزمون ارشد عمران سال ۹۳ به صورت تشریحی (موسسه سری عمران)

images10

در این پست برای شما عزیزان پاسخ نامه آزمون ارشد عمران مربوط به سال ۱۳۹۳ و به صورت تشریحی قرار داده ایم که شما دوستان می توانید با مراجعه به ادامه مطلب آن را دانلود کنید. این پاسخنامه در موسسه سری عمران تهیه شده است با آرزوی موفقیت روز افزون ۳۰vil.net ادامه مطلب »

بودجه بندی دروس کنکور ارشد عمران از سال ۸۶

171001_395

دوستان عزیر بودجه بندی دروس کنکور ارشد عمران از سال ۸۶ رو از پایین صفحه میتونید دانلود کنید توزیع موضوعی در جدول توزیع موضوعی براي هر درس سرفصلهاي مهم و کلیدي لیست شده و سرفصلها غالبا بر اساس جزوات پارسه، براي داوطلبین موسسه تهیه شدهاند. در مرحله بعد با بررسی سوالات چند سال اخیر کنکور سراسري، تعداد سوالات مربوط به هر ... ادامه مطلب »

پاسخنامه تشریحی سوالات مکانیک خاک و پی ارشد ۹۴ توسط مهندس دهقانی پور

MEKANIK

دوستان عزیز متقاضی کارشناسی ارشد عمران میتوانند پاسخنامه تشریحی مکانیک خاک و پی ارشد عمران که توسط مهندس امیر حسین دهقانی پور (گروه عمران پایه) پاسخ داده شده را از لینک زیر دانلود کنید ادامه مطلب »