Untitled Document

ارشد و دکتری

پاورپوینت ( تحقیق ) در مورد آسفالت سبز

100942155123

تعریف آسفالت: آسفالت ماده‌ای سیاه رنگ ، چسبناک که از مخلوط کردن شن و ماسه و قیر ساخته می‌شود . در سال ۱۸۷۰ یک شیمیدان بلژیکی با نام دسمت اولین سنگفرش آسفالت واقعی را، که مخلوطی از ماسه بود، در برابر تالار شهر در نیویورک ایجاد نمود. طراحی دسمدت در بزرگراهی در فرانسه در سال ۱۸۵۲ مورد الگوبرداری قرار گرفت ... ادامه مطلب »

دانلود فایلی آموزشی در رابطه با چگونگی آماده سازی خود برای مصاحبه آزمون دکتری

مصاحبه-آزمون-دکتری

در ادامه مطلب می توانید فایلی ۷ صفحه ایی از نحوه آماده سازی خود برای مصاحبه آزمون دکتری را دانلود کنید . در این فایل به نکات بسیار مهم و کلیدی در خصوص مصاحبه آزمون دکتری اشاره شده است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود پاسخ تشریحی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱

index27

با سلام مجدد در پست قبلی سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱ را قرار داده بودیم ، اما در این پست پاسخ تشریحی این آزمون را برای شما گذاشته اییم که شما دوستان گرامی می توانید در ادامه مطلب این پاسخ های تشریحی را دانلود کنید. منبع : ۳۰vil.net ادامه مطلب »

پاسخنامه آزمون ارشد عمران سال ۹۳ به صورت تشریحی (موسسه سری عمران)

images10

در این پست برای شما عزیزان پاسخ نامه آزمون ارشد عمران مربوط به سال ۱۳۹۳ و به صورت تشریحی قرار داده ایم که شما دوستان می توانید با مراجعه به ادامه مطلب آن را دانلود کنید. این پاسخنامه در موسسه سری عمران تهیه شده است با آرزوی موفقیت روز افزون ۳۰vil.net ادامه مطلب »