Untitled Document

فیلم و عکس اجرایی

دانلود روش های مختلف از بهسازی خاک در ویدیویی به صورت انیمیشن

37

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید با روش های مختلف برای بهسازی خاک آشنا شوید . برای آشنایی با این روش ها به ادامه مطلب مراجعه و این فایل که به صورت انیمیشن نیز می باشد را دانلود کنید . منبع : Sharifcivil.ir ادامه مطلب »

دانلود چند نمونه عکس اجرایی از ساختمان بتن آرمه

44

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید نمونه هایی از چند عکس اجرایی در ساختمان بتن آرمه را دانلود نمایید . عکس های موجد به شرح زیر می باشد : دیوار برشی بتن مگر خرپشته آرماتور دال پله کنسول تیرچه بلوک رابیتس سقف مهار سقف تیرچه بلوک توسط شمع های فلزی و … . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود ویدیویی از صحبت های آقای فروغی مخترع بتن مسلح بدون میلگرد

11

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید ویدیویی از صحبت های آقای فروغی مخترع بتن مسلح بدون میلگرد را دانلود کنید . ایشان به جای استفاده از میلگرد در بتن به منظور مسلح کردن و بالا بردن مقاومت کششی آن از از نانو ذرات سیلیس و نانو لوله های کربنی استفاده کرده اند . به امید مؤفقیت ایران وایرانی منبع ... ادامه مطلب »

دانلود ویدیویی به صورت انیمیشن از دستگاه مخلوط مواد تشکیل دهنده بتن (بچینگ پلانت)

02

بیچنگ پلانت یا همان بچ پلانت در واقع دستگاهی است که مواد تشکیل دهنده بتن را با هم مخلوط کرده و ترکیب می کند . نا گفته نماند که دستگاه بیچنگ پلانت که در این انیمیشن می باشد از نوع سیار آن است . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود۱۴ عکس از اجرای چاله آسانسور

3

با مراجعه به ادامه مطلب می توانید ۱۴ عکس بسیار مهم از اجرای طرح چاله آسانسور را دانلود کنید . در این عکس های مراحلی از قبیل گودبرداری چاله آسانسور، قالب بندی چاله آسانسور و بتن ریزی چاله آسانسور قابل مشاهده می باشد . منبع : Filecivil.ir ادامه مطلب »

دانلود ویدیو به همراه عکس هایی از نصب واتر استاپ

800

آب بندی بتن و آب بندی درز های بتن دو روش بسیار مهم و اساسی در مورد آب بندی یک سازه می باشد . به همین منظور برای آب بندی درز های بتن از واتر استاپ استفاده می شود . در ادامه مطلب ویدیویی از نصب واتراستاپ به همراه چند عکس را قرار داده ایم که می توانید دانلود کنید ... ادامه مطلب »