Untitled Document

پایان نامه

دانلود مطالعات و نقشه های پروژه “کتابخانه عمومی “به همراه فایل اتوکد نقشه ها

Library-of-Victoria.jpg6

عنوان پروژه: توسعه کتابخانه ها و ایجاد مراکز مطالعاتی و اطلاعاتی جهت کسب آگاهی مردم در یک جامعه می تواند نشانه ای از رشد فکری و فرهنگی مردم آن جامعه باشد . درجهان امروز ، رشته های مختلف علوم ، با سرعت تمام به پیش می رود و با مطالعه در علوم و فنون مختلف مجهولات عدیده حل و نوشته ... ادامه مطلب »

مطالعات کامل تالار اجتماعات شهر+دانلود رایگان

03_Email desk   Original Filename: night2b__view01 copy.jpg

مطالعات تالار اجتماعات شهر تعداد صفحات: ۱۴۳ صفحه   چکیده امروزه در جهانی زندگی می کنیم که فراوانی، توزیع و امکان دسترسی به اطلاعات از ویژگی هاي بارز و شاخص آن است. در این جهان که به شدت اطلاعاتی شده، فرهنگ و تعامل اجتماعی بیش از هر زمان « پرستش اطلاعات » محتواي اطلاعاتی یافته است، به نحوي که برخی ... ادامه مطلب »

دانلود گزارش مرمت خانه تاریخی حبیب آبادی در اصفهان

habib-abadi-home3

تحقیق مرمت خانه تاریخی حبیب آبادی را از لینک زیر میتوانید دانلود کنید خلاصه گزارش (تحقیق): خانه تاریخی حبیب آبادی در خیابان ابن سینا در شهر اصفهان در مجاورت دو خانه تاریخی بدیع الصنایع و قادریان واقع شده است. خانه حبیب آبادی بیانگر تغییراتی اساسی در معماری ایران می باشد که این تغییرات را در اصول و مبانی و ویژگیهای شکلی ... ادامه مطلب »

دانلود پایان نامه مجتمع اقامتی بین راهی به همراه نقشه ها

th

دانلود رایگان رساله مربوط به پروژه مجتمع اقامتی بین راهی ( استرحتگاه مسافرین ) با فهرستش هست به همراه نقشه هایی در همین موضوع چکیده مجتمع اقامتگاه بین راهی بین راهی مکانی است برای ارائه مجموعه خدمات به رانندگان ، مسافرین و وسائل نقلیه . اگر بدانیم حدود ۸۵ درصد ترابری بوسیله حمل ونقل جاده ای انجام می پذیرد، اهمیت ... ادامه مطلب »