Untitled Document

طراحی داخلی و فضای سبز

دانلود جزوه ایی از اصول مهم در طراحی داخلی

index975

طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات موثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را انجام دهد. طراحی داخلی حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای ... ادامه مطلب »

دانلود فایلی به صورت PDF در خصوص دکوراسیون داخلی و تعریف آن

index39

راساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند. معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در ... ادامه مطلب »

دانلود خانه ایی از جنس شیشه

index40

در ادامه مطلب می توانید مطلبی در مورد خانه شیشه ای که طراح و معمار آن فردی انگلیسی به نام کارلو می باشد را دانلود کنید. کارلو طراح این خانه در این‌باره می‌گوید: برای دور ماندن از چشم همسایه‌های کنجکاو، این خانه تمام شیشه‌ای فقط برای احداث در جنگل‌ها و کنار دریاچه‌ها درنظر گرفته شده است.علاوه بر طراحی نمای خارجی ... ادامه مطلب »

دانلود پاورپینت نور پردازی برای تمام محیط های ساختمان

NOORPARDAZI

در ادامه پاورپوینت نورپردازی را دانلود خواهید نمود. این پاورپوینت ۷۹ اسلاید دارد و در مورد نورپردازی مطالبی را در خود جای داده است. برای دیدن به سه عنصر نیاز داریم: nنور به عنوان عنصر اصلی nچشم به عنوان عنصر دیدن nچشم به عنوان عنصر هدف نور را از دو جنبه مورد بررسی قرار می دهیم: نور از لحاظ کمیت ... ادامه مطلب »